Insight در قوانین جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

همانطور که می دانید با رسیدن سال نوی میلادی اینستاگرام قابلیت‌ها و قوانین جدیدی را به کاربرانش ارائه داده است. در این مقاله شما قوانین جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ و همینطور قابلیت های اضافه شده به این شبکه اجتماعی را مطالعه خواهید کرد. همواره اینستاگرام در حال ارائه دادن آپدیت و به روز رسانی های جدید […]

بسیاری از فعالیت هایی که روی پیج شما توسط افراد دیگر صورت می گیرد به عنوان مثال تعداد سیو ها و پست هایی که دیگران از پیج شما ذخیره می کنند و همینطور تعداد لایک و کامنت های آنها برای شما نمایش داده نمی شود.

به روز رسانی معمولاً برای پیج ها و افرادی که دارای صفحه اینستاگرام کاری و بیزینسی می باشند خبر آنچنان خوبی نیست.

چرا که قوانین جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ تعداد افراد کمتری پیج شما را می‌بینند و در نتیجه میزان فروش و بازدید شما در اینستاگرام کاهش خواهد یافت.

طی قوانین جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ شما ممکن است دیگر نتوانید گیف های متحرک موردنظر خود را در اینستاگرام پیدا کنید.

گیف در قوانین جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

در بروزرسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ گیف های متحرکی که قبلاً در قسمت استیکر های استوری اینستاگرام پیدا می کردید به صورت پیشنهادی برای شما نمایش داده خواهد شد.

همینطور طبق قوانین جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ امکان استفاده از گیف های متحرک بدون استفاده از فیلتر شکن قرار دارد.
قوانین جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ کمی سخت گیرانه تر است قوانین قبلی اینستاگرام می باشد چرا که این به‌روزرسانی بسیاری از امکانات و قابلیت هایی که شما پیش‌تر قادر به انجام آنها در این شبکه اجتماعی بوده اید دیگر وجود نخواهد داشت.

از تجربه و مشاوران ما برای گسترش کسب و کار خود استفاده نمایید.

اطلاعات تماس

تلفن: 02636602370
ایمیل: support@itbk.ir
ساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 تا 5 عصر